Školení BOZP

BOZP+PO

Naše školení BOZP+PO je klíčovým prvkem pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a je nezbytné pro každého, kdo vstupuje do pracovního procesu – ať už jako zaměstnanec, OSVČ, nebo v rámci jiných pracovněprávních vztahů. V naší nabídce naleznete školení pro různé formy pracovních smluv, včetně VPP, DPP či DPČ.

V oblasti BOZP se pohybujeme již více než dvě desetiletí. Od roku 1999 jsme vybudovali silné partnerství s renomovanými společnostmi jako Amazon ČR, T-Mobile, Mitas a.s., Škoda Auto a.s., Česká Televize, GZ MEDIA a.s., BMW Deutschland, DZ Dražice a mnoho dalších, celkem přes 200 firem. Naše školení jsou dostupná v jazycích CZ, ENG, UA, RU a na vyžádání také v ESP a DE. Máme připravené kvalitní vzdělávací materiály v těchto jazykových verzích, což nám umožňuje sloužit klientům z různých zemí a kultur.

Pro maximalizaci efektivity školení a úsporu času našich klientů jsme zavedli online formuláře a e-testy, které jsou navrženy tak, aby reflektovaly reálné pracovní situace a posílily praktické dovednosti účastníků.

Náš přístup k BOZP a PO je komplexní (včetně certifikovaného online BOZP školení)– provádíme důkladné analýzy rizik přímo ve vaší firmě a navrhujeme řešení šitá na míru vašim specifickým potřebám. Naše služby nejsou omezené pouze na online prostředí; naši odborníci cestují po celé České republice i Evropské unii, aby poskytli školení osobně a zabezpečili, že BOZP standardy jsou u klientů implementovány efektivně a srozumitelně.

Všichni naši lektoři jsou vysoce kvalifikovaní a držitelé potřebných certifikací pro konkrétní typy školení, které poskytujeme. Naše kurzy nepokrývají pouze obecná BOZP školení, ale jsou zaměřené na specifické požadavky a pracovní nástroje, jako jsou jeřáby, vysokozdvižné vozíky a pracovní plošiny, a to vše s důrazem na přísné dodržování aktuálních zákonů a předpisů. K dispozici máte i BOZP vzor

 

Máte zájem o školení? Kontaktujte nás.

Pobočka 1:

Školící centrum Adam
Hostišovská 10/737
102 00 Praha 10
tel.+420 602-252 720
tel.+420 777-290 761
web:www.skolenivoziku.cz
email:info@skolenivoziku.cz
jiriadam.ja@seznam.cz

Pobočka 2:

Školící centrum Adam
250 83 Zlatá č.130

tel.+420 602-252 720
tel.+420 777-290 761
web:www.skolenivoziku.cz
email:info@skolenivoziku.cz
jiriadam.ja@seznam.cz